Чекаємо глобального похолодання?

Схоже через кліматичні аномалії навіть вчені почали губитися в прогнозах. Вони припускають, що новий «малий льодовиковий період» може настати у 2014 році. Завідувач сектором космічних досліджень Пулковської обсерваторії Російської академії наук Хабібулло АБДУСАМАТОВ упевнений, що пік нового глобального заледеніння припаде на 2055 рік.

За словами Х.АБДУСАМАТОВА, планета стала охолоджуватися, починаючи з 1990-х років. За попередні століття Земля ввібрала в себе достатньо сонячного тепла, і тепер поволі, але напевно остигає.

Зазначається, що упродовж нашої ери льодовикові періоди спостерігалися кілька разів. Прогнозоване російським ученим затяжне похолодання стане вже п`ятим “малим льодовиковим періодом” за останні дев`ять століть. Подібні кліматичні явища були зафіксовані у XIII, XV, XVII і XIX століттях.

Х.АБДУСАМАТОВ попереджає, що якщо льодовиковий період називають «малим», це зовсім не означає, що він пройде непоміченим. Як правило, кожен цикл похолодання супроводжується епідеміями, неврожаями і, як наслідок, масовими переселеннями народів, говорить учений.

Водночас, прихильники теорії глобального потепління вважають, що саме 2055 року Земля, навпаки, “скипить, як каструля, яку вчасно не прибрали з вогню”. Ось так. Маємо нову дату “кінця світу” 😉

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: