Транспорт майбутнього – вакуумний тунель

Цей проект чимось схожий з  Startram, щоправда планується використовувати його на землі, а не в космосі.  Якщо ця технологія втілиться в життя – буде революція у галузі перевезень вантажів і пасажирів. Ви тільки уявіть – маршрут Нью-Йорк – Пекін по вакуумному тунелю (ЕТТ) складе всього дві години!

Але знаходяться і незадоволені цією  новою технологією. На їхню думку, існуючий транспорт цілком задовольняє потреби людей, і витрата величезних коштів на реалізацію цього проекту  не доцільна. Але тут абсолютно зрозуміло звідки “ростуть ноги”. Якщо ця технологія буде впроваджена, постане питання про доцільність використання деяких видів транспорту. Навіщо потрібен, наприклад поїзд, який 600 км долає аж за 6 годин при тій же вартості, що і вакуумний тунель.

Не вдаючись до технічних подробиць, ЕТТ виглядає так: у встановлених над землею вакуумних трубах, якими власне і рухаються капсули, використовується магнітна подушка. Двигуни встановлені безпосередньо у вакуумних трубах, капсули ж не мають якихось додаткових елементів прискорення.  Планується використовувати як пасажирські капсули, так і вантажні, діаметром в 1,5 метри. Капсули  мають магнітну подушку і знаходяться в тунелі в умовах вакууму. Завантажуються і відправляються капсули через спеціальні шлюзи по маршруту.  Після розгону, капсули досягають робочу швидкість, яка складає близько 6500 км/год, яка зберігається до кінця поїздки. Розвинути таку швидкість дозволяє вакуум і магнітна подушка. Порівнювати з яким-небудь іншим транспортним засобом марно: вакуумний тунель виграє і за швидкістю, і за економією ресурсів.

Швидкість капсули залежатиме від тривалості поїздки. Творці вакуумного тунеля, компанія Et3.com Inc вважає, що розумна швидкість для коротких поїздок складає 600 км/год. Тунелі  об’єднаються в мережу, як автостради, капсули прямуватимуть шляхом з урахуванням руху інших капсул, з метою уникнення аварій. Для місцевих і далеких поїздок будуть сконструйовані окремі тунелі, щоб уникнути необґрунтованих затримок руху.

Якщо уявити, що подібні тунелі будуть побудовані по всій планеті, то кругосвітню подорож можна буде здійснити лише за 6 годин! Уявіть з якою швидкістю життєво важливі товари зможуть бути доставлені до місця призначення з цими технологіями!

Розробки вакуумного тунеля ведуться наповну і вже продано понад  60 ліцензій в п’яти різних країнах. У даний час проходить запис на 3d тестування проекту, щоб будь-хто охочий зміг оцінити повною мірою всю красу нового винаходу. Запис проходить на офіційному сайті et3.com.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: