Через пару десятиліть учені створять електронну сутність

Останнє відкриття вчених: загробний світ і царство Морфея межують один з одним. Віра в існування душі і відповідно в життя після смерті дивовижним чином зміцнюється. Більш того, набуває майже наукову основу в наш час високих технологій.

Люди починають порівнювати себе з комп’ютерами – носіями інформації. Душу – з самою цією інформацією. Уявляють, ніби вона не зникає після фізичної загибелі. А якимось поки невідомим сучасним ученим способом форматується і відправляється у «Вселенський сервер», який відсталі предки охрестили загробним світом.
Вчені теж не губляться – підживлюють осучаснену віру: обіцяють років так через двадцять створити так звану “електронну сутність”. Іншими словами, скопіювати конкретну людину з усіма його думками, відчуттями і емоціями так, щоб він «жив» в комп’ютері вічно. Чим не аналог загробного світу? Або того світу?

Проте, і це ще не все. Професор Оксфордського університету Нік Бостром прийшов до несподіваного висновку: існує 20% вірогідність того, що ми живемо не в реальному, а в модельованому, тобто, віртуальному Всесвіті.

Давно доведено, що розумова діяльність є результатом діяльності мозку, сьогодні ніхто не піддає цю аксіому сумніву. Таким чином, виходить, що точна копія процесів, що відбуваються в наших нейронах, буде мати такий же розум і свідомість, як і жива людина. Людство навіть добилося певних успіхів у цій галузі: ми можемо створювати штучні сітківку, синапси, алгоритми, що копіюють роботу окремих функцій мозку тощо. Це дозволяє стверджувати, що потенційно наш розум і свідомість можна «запустити з жорсткого диска», тобто перенести людину у віртуальний світ. Звичайно, на сучасному рівні технологій ми це зробити не в змозі, але теоретично в майбутньому це можливо. Більше того, ми зможемо змоделювати цілі віртуальні світи.
Після того, як обчислювальні технології стануть достатньо розвинені, замість копіювання свідомості існуючої людини на жорсткий диск можна записати нову унікальну програму – з новою живою істотою. На його віртуальні органи чуттів можна подавати електронні сигнали, так само, як отримує їх і наш мозок або мозок будь-якої іншої реальної істоти. Це і буде «матрицею» – віртуально змодельованим всесвітом з довільними фізичними законами.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: