Полювання на планету “Ікс” триває…

Припущення щодо існування таємничої «Планети Ікс» набули вигляду математичних доказів завдяки роботі Родні Гомеса, астронома з Національної обсерваторії Бразилії в Ріо-де-Жанейро. Пан Гомес привів математичні розрахунки, які доводять, на його думку, наявність десятої планети на околиці Сонячної системи.
Вивчення відхилень малих тіл розташованих в так званому поясі Койпера – області Сонячної системи, яка знаходиться за орбітою Нептуна, дало астроному підстави припустити і розрахувати точну вагу загадкового об’єкта. Згідно з розрахунками Родні Гомеса, “Планета Ікс” в чотири рази більше Землі, що повністю вкладається у всі теорії пов’язані з Нібіру і Аннуаками.
Шість об’єктів з дев’яносто двох, що піддаються спостереженню в поясі Койпера, мають нетипову, спотворену присутністю чужої гравітації, орбіту. Комп’ютерне моделювання обурення гравітаційних полів в цій області нашої системи і дало докази існування масивного тіла в невивченій частині поясу Койпера.
На відстані 140 млрд км від Сонця, в 1500 разів далі ніж Земля, загадкова “Планета Ікс” все ще не може бути виявлена ​​за допомогою земного обладнання. Наукове співтовариство визнало: аргументи і результати обчислень Родні Гомеса мають право на існування, але для повного доведення його теорії необхідно щось більш суттєве. Візуальне спостереження, наприклад. З іншого боку саме за збуреннями орбіти Урана був виявлений Нептун. А далі десь обертається по своїй дуже неоднозначній орбіті, Плутон, що за останньою теорією являє собою притягнуту Сонцем комету.
Загадкова “Планета Ікс” може цілком виявитися планетою, що колись відірвалася від своєї зірки і впіймалася тяжінням нашого Сонця. Причому, за підрахунками тих же вчених, на ній цілком може існувати життя. Справа в тому, що на планетах, які залишили свої зірки, протягом мільярдів років може зберігатися рідка вода, а це необхідна умова для існування життя. Завдяки теплу, що виділяється при розпаді радіоактивних речовин в ядрі планети, під кіркою льоду, що неминуче утворюється на поверхні небесного тіла, протягом тривалого часу може залишатися шар рідкої води, який завтовшки досягає декількох кілометрів. Викиди при виверженнях вуглекислого газу будуть негайно застигати, відокремлюючи поверхню небесного тіла від холоду космічного простору. Дослідники довели, що в таких умовах рідка вода може зберігатися навіть на планетах з масою близько 0,3 земних. На планеті з масою, що в чотири рази перевищує масу Землі, згідно з розрахунками деяких вчених, вода здатна перебувати в рідкому стані протягом п’яти мільярдів років.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: