Учені знайшли біля Куби підводне місто

Як заявили двоє вчених, Пол Вейнцвейг і Пауліна Залітскі, використовуючи роботи-субмарини їм вдалося виявити кілька сфінксів, 4 піраміди та інші будівлі. Вченими на самому дні океанопод під величезним шаром мулу і рослин також були знайдені скульптури і споруди невідомого призначення. Дослідження океанського дна біля берегів Куби за допомогою глибоководного робота підтвердили, що на самому дні Бермудського трикутника розташоване місто гігантських розмірів.
За заявою дослідників, виявлені під водою біля берегів Куби руїни стародавнього міста, знаходяться в 600 футах нижче рівня океану. Про це повідомляє ProUA, та ще низка інших сайтів. Повідомлення про рештки давнього міста поряд з Кубою відомі з 1960-х років. Дослідження “Атлантиди”, названі проектом Exploramar, будуть продовжені, щоб дізнатися краще таємниці стародавнього мега-міста.

Також цікавою буде інформація про те, як індіанці врятували інопланетянина. У книжці “Терра. Невідоме минуле Замлі” розповідається про ДНК-експерименти над першими людьми та про багато інших популярних сьогодні теорій.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: