За кілька днів до “кінця світу”. Доведено факт існування душі та реінкарнацію

Чергова інформація про те, що вчені довели факт існування душі, з’явилася в листопаді цього року. Повідомлення про це міститься у ВАКівському журналі «Бюлетень експериментальної медицини» (2012, т.153, № 6, с.788–790), який випускає офіційна Російська академія медичних наук. У цьому журналі, який розповсюджується у наукових колах, були опубліковані вкрай неоднозначні результати досліджень в інституті нормальної фізіології імені Анохіна у статті під назвою «Безконтактний передачі придбаної інформації від суб’єкта, що вмирає, до того, що зароджується. Експериментальне дослідження на щурах». Її автори – доктор медичних наук, професор С.К. Судаков, Г.А. Назарова та Є.В. Алексеєва. Ось анотація цього дослідження мовою оригіналу:

«Крыс-самцов Вистар обучали находить скрытую под водой платформу в водном лабиринте Морриса, после чего их умерщвляли, в то время как в том же помещении происходило спаривание интактных животных. Потомство животных, спаривавшихся во время умерщвления обученных и необученных самцов, оценивали по способности к обучению в лабиринте Морриса. Результаты свидетельствуют о том, что самки крыс, зачатые в момент смерти обученных самцов, достоверно быстрее достигали подводной платформы. Причем ускорение в обучении наблюдалось не сразу, а после определенного напоминания – на 3-е и 4-е сутки обучения. У самцов картина была более смазана и лишь у взрослых животных, зачатых в момент смерти обученных крыс, к концу обучения наблюдалось его ускорение. В остальное время наблюдалась стойкая тенденция к ухудшению их способности к обучению. Результаты исследования свидетельствуют о возможности бесконтактной передачи информации о предшествующем обучении от умирающего организма к зарождающемуся, не имеющему в это время никаких органов восприятия известных типов информации».

Щоправда, ця робота викликала гостру критику колег. Див. журнал “В защиту науки” (2012, №11, С. 31-32). Критику іншого повідомлення знайти складніше.

Професор Ян Стівенсон з Департаменту Психіатричної медицини Університету Вірджинії опублікував масштабне дослідження про дитячі спогади, які батьки сприймали, як фантазію, але вони виявилися реальністю. І, за його відомостями, такі малюки майже завжди народжувалися з родимими плямами. Так Стівенсон фактично зумів довести реінкарнацію. Адже діти розповідали нерідко і про смерть якогось чоловіка. І він отримував поранення в те місце, на якому у малюка був вроджений дефект. Стівенсон упевнений, що він і його команда зуміли дати відповідь на питання, чому в абсолютно здорових дітей з’являються потворні плями або подібність шрамів на тому чи іншому місці. Вся справа в реінкарнації. Інформація доповнюється записом з Youtube “Scientific Evidence of Rebirth by Dr Jim Tucker“, опублікованим 19 березня поточного року. Чи мова про одне й те саме – охочі можуть переглянути.
Незважаючи на те, що ці й подібні повідомлення схожі на “качки”, висновок все ж є. Науковці на порозі відкриттів, що змінять усталений погляд на людське життя…
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: