Британські фізики вирахували час, необхідний на телепортацію людини

Британські студенти-фізики розрахували, скільки часу буде потрібно для пересилання даних, необхідних для телепортації людини з поверхні Землі на космічну станцію на геостаціонарній орбіті, йдеться у статті, опублікованій на сайті Лейчестерського університету.Процес телепортації, описаний у багатьох фантастичних творах, припускає передачу на відстань інформації про фізичні тіла з подальшою їх «збіркою» на «кінцевій станції», передає РІА Новости.

У своїй статті студенти з Лейчестерського університету не розглядали технічну можливість телепортації, а розрахували лише кількість інформації, пересилання якої, на їх думку, відповідатиме телепортації однієї людини. Вони припустили, що ДНК однієї клітини містить спадкову інформацію, необхідну для відновлення будь-якої іншої клітини організму.

Тоді, за їх розрахунками, необхідна спадкова інформація займатиме приблизно 1,2 * 10 ^ 10 біт. Плюс до того повний обсяг інформації, що міститься у мозку мандрівника, може зайняти до 2,6 * 10 ^ 42 біт.

Вчені також передбачили захист від помилок при пересиланні даних, що збільшило кількість інформації до 4,55 * 10 ^ 42 біт. Розрахувавши кількість інформації, яка відповідна одній людині, студенти змогли визначити енергетичні та часові витрати на телепортацію.

Вони виявили, що при частоті каналу в 29,5-30 гігагерц швидкість передачі даних складе 2,977 * 10 ^ 19 біт в секунду. Тоді для телепортації людини буде потрібно 4,85 * 10 ^ 15 років (4,85 квадрильйона), що приблизно у 350 тисяч разів перевищує вік Всесвіту (14 мільярдів років).

Кількість енергії, необхідної для пересилання даних, залежить від ширини каналу, тому прискорення процесу збільшить споживання енергії, відзначають вчені.

«Швидка і дешева з точки зору споживання енергії телепортація знаходиться за межею можливостей сучасних технологій передачі даних», – підсумовують автори дослідження.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: