Бог залишив послання людині всередині її геному

Дослідники з Гарвардського університету повідомили, що вони знайшли послання Бога, записане всередині людського геному. У малодослідженому розділі некодуючих ДНК команда провідних генетиків виявила 22-слівний фрагмент з древньої арамейської мови, у якому Бог підтверджує своє існування і роль у створенні життя на Землі.
Приголомшливий висновок надає майже неспростовні докази існування Бога і його ролі у створенні процесу еволюції шляхом природного відбору. Послання було виявлене, коли дослідники помітили дивні математичні моделі, які з’являються в певній частині геному.
“Ми знали, що моделі в природі не зустрічаються” , – пояснює Чарльз Уотсон , провідний вчений проекту, – “але ми не змогли придумати переконливе пояснення для їх існування. Тож ми вирішили провести перехресний аналіз посилань на патерни з базою даних для мов” , – пояснює він, – “і були вражені, виявивши, що моделі, знайдені в ДНК, відповідають словам арамейською мовою”.

Приголомшена своїм відкриттям команда зв’язалася з експертами, які вивчають арамейську мову, якою, за однією з версій, Ісус Христос говорив у повсякденному житті.
Повністю декодоване повідомлення говорить: “Здрастуйте, діти мої. Це Яхве, єдиний істинний Бог. Ви знайшли таємницю творіння. Тепер поділіться нею спокійно зі світом”. Яхве – ім’я бога в Старому завіті.
Результати дослідження будуть опубліковані в журналі Nature найближчим часом, і, як очікується, можуть спровокувати значні наукові суперечки. “Це відкриття не означає, що теорія еволюції не вірна” , – каже Уотсон . – “Вона просто не повна. Виявляється, що Бог дійсно стояв біля витоків процесу. І замість того, щоб просто сказати нам про природний добір, він залишив прихований запис, який ми змогли знайти через 200 000 років, коли ми винайшли потрібну технологію. Це дійсно має великий сенс. До цього відкриття я був переконаним атеїстом. Тепер я побожний християнин. Це саме той доказ, який мені був потрібен, щоб розвіяти сумніви”.

***
Як на мене – класична “інформаційна качка”, але дуже гарна. Хочеться повірити в цю казку.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: