Я знав, що це маразм, але ж не настільки)))

images2Політика президента Росії Володимира Путіна ґрунтується на історичному концепті, вперше викладеному 1674 року в книжці “Синопсис, або Короткий опис про початки російського народу”

Про це заявив колишній радник Путіна Андрій Ілларіонов в інтерв’ю литовському порталу DELFI.

За словами Ілларіонова, “Синопсис”, що вийшов 1674 року в Києві, – одна з основ ідеології російської зовнішньої політики. У книзі описується виникнення і життєвий устрій слов’ян , викладається історія Київської Русі, описується боротьба з монголами, кримськими татарами, Польщею і Литвою, передбачається, що російські царі є нащадками князів Київської Русі. Інакше кажучи, в цій праці обгрунтовується право Росії правити українськими землями, які після Переяславського договору відійшли до Москви.

Крім того, каже Ілларіонов, в “Синопсисі” уперше формулюються такі терміни, як великороси, малороси і білоруси.

“На думку Путіна, немає такого народу, як українці, він вважає, що вони – такі ж росіяни. Таке було початкове припущення. Потім він дійшов висновку, що, можливо, західні українці, або “западенці”, які проживають в Галіції (Галичині. – Ред.) і на Волині, – це специфічна група, у формуванні якої під час Першої світової війни брали участь австрійські спецслужби, пізніше – польські. Тобто, він вирішив: добре, в певному значенні це окремий народ, але все-таки залишилася частина великого російського народу”, – розповів Ілларіонов.

Колишній радник президента Росії стверджує, що цією старовинною концепцією і керується Путін, втручаючись у внутрішні справи України.

“Ви запитуєте про мету – і я вам представляю інтелектуальну й ідеологічну основу його дій. Сучасним людям це може здаватися дивним, але тільки не Путіну”, – сказав Ілларіонов.

При цьому він провів аналогію з нацистським лідером Адольфом Гітлером, який теж прагнув об’єднати території, де проживали німці, і в 1938-1939 р. приєднав Австрію, Судетський край і Клайпедський край.0430-300-1

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: