Ще одна гіпотеза щодо життя на Землі

Тандем американських дослідників припустив, що відсутність інопланетного життя у видимих межах Всесвіту пояснюється тим, що схожі на Землю планети ще не встигли сформуватися

Про це йдеться в статті, опублікованій в журналі Monthly Notices of the Royal Astronomical Society.

При цьому, за версією американських дослідників, Земля є однією з перших планет, які пройшли всі етапи, що дозволило з’явитися на ній умовам для зародження життя.

До таких висновків науковці прийшли, працюючи з даними космічного телескопа “Хаббл”. Зокрема, вони вивчали наявність матеріалів важче гелію і водню у віддалених галактиках і розраховували, що станеться з плином часу. Цю інформацію вони зіставляли з відомостями про екзопланети, на яких потенційно може бути життя, відкритими за допомогою телескопа “Кеплер”.

Дослідники прийшли до висновку, що Земля входить в число 8% планет, які сформувалися порівняно рано. Ще 92 відсотки планет лише знаходяться на ранніх стадіях формування і остаточно сформуються протягом 6 мільярдів років.

За розрахунками дослідників, зараз в нашій Галактиці існує близько 1 мільярда землеподібних планет. Передбачається, що з часом їх кількість зросте в 100 разів. При цьому ймовірність того, що існує принаймні одна позаземна цивілізація, дорівнює 90%.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: