Вчені довели існування життя після смерті

im578x383-life-after-death_youtube

У Великій Британії вчені із Саутгемптонського університету прийшли до висновку і змогли довести існування життя після смерті.

Вчені провели дослідження, в якому взяли участь понад 2 тисячі осіб, які пережили зупинку серця і клінічну смерть. Після низки питань стало зрозуміло, що людина продовжує мислити після того, як її оголосили мертвою.

Раніше вважалося, що активність мозку перестає функціонувати через 30 секунд після того, як серце перестає перекачувати кров. Однак, згідно з новими даними, люди можуть продовжувати мислити протягом 3 хвилин після оголошення смерті.

А учені Оксфордського університету знайшли іонний канал, який “перемикає” мозок людини зі сну на активний стан, і навпаки.

Сон ділиться на дві системи: циркадні (добові) і гомеостаз (саморегуляція). Циркадні години добре вивчені, вони пов’язані зі сприйняттям людиною зміни дня і ночі.

У 2002 році професор Геро Мізенбек зі своєю командою за допомогою експерименту над фруктовими мухами довів, що в мозку комах, тварин і, можливо, людей є контролюючі сон нейрони. Якщо вони були активні, значить, муха спала, а якщо “вимкнені” – прокинулася.

Недавнє дослідження показало, що “вимикачем” нейронів є іонний канал, названий “піщаною людиною” (герой європейського та скандинавського фольклорів, повелитель сну). Він прямує до нейронів і приводить їх в дію, внаслідок чого муха засинає. Коли ж комаха висипається, гомеостаз посилає сигнал “піщаній людині”, і він “відступає убік”, “вимикаючи” нейрони і пробуджуючи муху. Зараз головним залишається питання: як саме гомеостаз вимірює достатність і недостатність сну.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: